Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту
Середа, 24 червня 2015, 08:21

17-19 червня у Хмельницькому відбувся чемпіонат України та чемпіонат ФСТ "Динамо" України з пожежно-прикладного спорту. В змаганнях прийняло участь 190 спортсменів із 27 команд пожежно-рятувальних підрозділів країни, а також відомчих навчальних закладів ДСНС.

ppc 4y

Від команди Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України, прийняло участь 8 динамівців: заслужений майстер спорту України Юрій Сафатюк, майстер спорту міжнародного класу Олександр Андрійчук, майстри спорту Вадим Лучинський, Віталій Дудік, Андрій Поліщук, Сергій Негодюк, Сергій Матвійчук та кандидат у майстри спорту Андрій Римар.

Згідно з результатами подолання стометрової смуги з перешкодами, наші спортсмени виграли І місце, у двоборстві показали другий результат та у підйомі штурмовою драбиною у вікно четвертого поверху навчальної башти вони стали третіми.

У загальнокомандному заліку за підсумками змагань спортсмени-динамівці облорганізації здобули бронзову нагороду.

Команду до змагань готували: ЗТУ Грушовінчук В.В., МСУМК Немченко Я.О. та МСУ Григоровський А.М.