Чемпіонат з боротьби самбо
П'ятниця, 03 квітня 2015, 08:43

02 квітня 2015 року Волинська обласна організація ФСТ «Динамо» України разом з управлінням у справах молоді та спорту Волинської облдерадміністрації проведели чемпіонат з боротьби самбо серед колективів фізичної культури правоохоронних органів. В змаганнях прийняли участь 6 команд, кількість учасників – 26.

sambo01

sambo02

sambo03

За підсумками особистих зустрічей в командному заліку перше місце здобула команда Луцького прикордонного загону, друге місце здобув об’єднаний колектив фізичної культури Управління міністерства внутрішніх справ України у Волинській області та бронзовим призером чемпіонату стала команда колективу управління Служби безпеки України з Волинській області.

sambo04

sambo05

sambo06

За результатами змагань буде сформована команда для участі в чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо, який буде проходити у вересня в м. Очаків.